ОШ ”Жика Поповић”добила захвалницу ШУ Ваљево

КОЛЕГАМА КОЈИ СУ СНИМАЛИ И ВРШИЛИ СУПЕРВИЗИЈУ ЧАСОВА
И КОЛЕГАМА КОЈИ СУ ПРУЖАЛИ ТЕХНИЧКУ ПОДРШКУ
Поштоване колеге,
Емитовање часова наставника из основних школа са подручја Школске управе Ваљево на РТС-у је реализовано од 9.-25. новембра 2020 године. Овим путем захваљујемо се свим учесницима процеса снимања часова за уложен рад и показану одговорност – директорима за организацију овог процеса у школи, наставницима за снимање часова и вршење супервизије и школским информатичарима за пружање техничке подршке. Ваш допринос целокупном процесу је немерљив, а позитивни утисци су превазишли сва очекивања.

Школска управа Ваљево је добила све похвале из Сектора за предшколско и основно образовање и васпитање Министарства просвете, науке и технолошког развоја уз констатацију да смо поставили стандарде даљег вида овакве наставе и били пионири у одређеним темама. Све наведене похвале упућујемо најзаслужнијима, тј. свим нашим колегама наставницима у школама који су учествовали у процесу снимања часова. Молимо директоре да пренесу наставницима захвалност руководиоца и просветних саветника Школске управе Ваљево и захвалност др Милана Пашића, в.д. помоћника министра из Сектора за предшколско и основно образовање и васпитање Министарства просвете, науке и технолошког развоја. Наглашавамо да су колеге наставници били изузетни професионалци и верујемо да је све ово било јединствено и надамо се изузетно искуство.

Др Зорица Јоцић, руководилац Школске управе Ваљево
Република Србија
Министарство просвете, науке и технолошког развоја
Школска управа Ваљево